יום הולדת 60? זה הזמן לחזור לילדות

יש משהו סימבולי ביום הולדת 60, מספר עגול שמסמל כל כך הרבה - מספר שבו אנו יכולים להסתכל אחורה ולהתמלא בגאווה. לכן עלינו ה"ילדים" מוטלת המשימה המרגשת להפוך את החגיגה למיוחדת במינה.

אפשר להיפגש עם כל בני המשפחה במסעדה משובחת וטעימה ואפשר גם ליהנות מבילוי משותף בבית עם שפע של מוזמנים וכיבוד. מרגישים שחסר לכם פאנץ' מסוים? משהו שיכניס קצת פלפל בחגיגה? זה בדיוק המקום שבו אני יכול להשתלב!

הפעם לא יהיו ארנבים שיוצאים מהכובע

אז קודם כל ברוכים הבאים אל האתר שלי! שמי בין ריל ואני אמן חושים מקצועי. אישית אני אוהב יותר להגדיר את עצמי כ"אמן מחשבות" ומדוע? כי אמנות חושים היא טכניקה, "מעשה קוסמות" שבו אני מתעתע במוח ובתפיסה שלנו את המציאות.

איך כל זה משתלב ביום הולדת 60 אתם וודאי שואלים? פשוט מאוד! זה הזמן להכניס אטרקציה שתגרום גם לחבר'ה המבוגרים ביותר לצחוק כמו ילדים. ככל שאנו מתבגרים, כך אנחנו מחפשים אתגרים, הרבה מעבר לקסמים הקלאסיים.

מה המופע כולל?

אל הבית, המסעדה, האולם או כל מקום אחר שבו תחליטו לחגוג את האירוע המרגש, אני מגיע עם הציוד המקצועי שלי שכולל שלל עזרים מקצועיים ומפתיעים ומערכת הגברה. כמובן שכל זה לא שווה בלי חליפה הקוסמות שלי ותאמינו לי שגם היא כוללת לא מעט הפתעות! אבל כבר כאן גיליתי יותר מדי.

זה הזמן לשבור את הקרח

בימי הולדת לבוגרים ומבוגרים חשוב להזכיר לחוגגים שבתוכם הם עדיין ילדים. במופע שלי אני משלב את הנוכחים מהקהל עם סיטואציות מצחיקות ומבדרות. 

רוצים לדעת יותר על המופע?

בן רילטרס058-5695850

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle

© 2018 כל הזכויות שמורות ל"בן רילטרס" כל המעתיק או מציג תוכן ללא רשותו יועמד לדין על הפרת זכויות יוצרים

Please reload