יום גיבוש לעובדים עם טוויסט מפתיע

יום גיבוש לעובדים הוא ללא ספק מלאכת מחשבת של ממש שכן מדובר ביום הטומן בחובו מספר רחב של גורמים שמטרתם: להביא לדינמיקה מוצלחת יותר בין העובדים, להקנות לעובדים תחושה כי החברה אכן משקיעה בהם משאבים ודואגת לא רק לקבל אלא גם לתת ולהביא להיכרות והבלטה של התכונות החשובות ביותר אצל העובדים כדי לאתר את אלו שמתבלטים.

אין אמן חושים משתלב בין כל הפעילויות הללו?

אז שמי בן ריל, אני עוסק באמנות החושים ומעביר הופעות בכנסים, מאורעות שמחה וימי גיבוש עובדים.
אז למה אני מציע את המופע שלי כחלק מיום גיבוש? באמנות חושים כל העסק הוא לתעתע במוחם של המשתתפים. מדובר בפעילות שמשלבת בתוכה קטעים הומוריסטיים יחד עם התחכמויות ותכסיסים ששוברים לנו את כל הכללים.
התפקיד שלי הוא לחדור אליכם למחשבות ולפעמים גם לשתול אותן הישר בתת המודע. יום הגיבוש שלכם יכול לקבל טוויסט של ממש ולהפתיע את הנוכחים. כאשר כולם נמצאים במצבים הומוריסטיים ומפתיעים, הגיבוש והזיכרון שנאסף מהחוויה הוא של כולם!

שבירת הקרח

אחד הדברים שאני הכי אוהב במסגרת המופע שלי, הוא לראות כיצד הנוכחים שבתחילה נראים די סקפטיים, אט אט מתרככים ומחויכים. זו דרך נהדרת לשבור את הקרח גם אצל האנשים הקשים ביותר! חושבים שהתכנון של יום הגיבוש הוא מאתגר? אני מציע מופע אלגנטי, מצחיק ומתוחכם שיאפשר לכולם ליהנות ולצבור ביחד חוויות משותפות.

מה עוד אני מציע "מתחת לגלימה"?

הגעתם לעמוד הזה במקרה ואתם כלל לא מחפשים אמן חושים ליום גיבוש? ממממ... דעו שכבר נכנסתי אליכם למחשבות וידעתי שגם אתם תגיעו לכאן!
אני מציע בנוסף, הופעות לכנסים והופעות פרטיות בימי הולדת לבוגרים ומבוגרים.

אני מזמין אתכם למופע סוחף, הומוריסטי ואלגנטי.

בן רילטרס058-5695850

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle

© 2018 כל הזכויות שמורות ל"בן רילטרס" כל המעתיק או מציג תוכן ללא רשותו יועמד לדין על הפרת זכויות יוצרים

Please reload