בחירת אמן חושים לאירוע

ההתלבטות חזקה והפתרון ממש לא נראה מעבר לפינה. יש לכם אירוע מתקרב, ואינכם יודעים מה הדבר הקטן הזה, שיהפוך את כל האירוע מעוד מאורע משמח, לכדי יום בלתי נשכח.

לפתע מגיעה הברקה! אמן חושים במיוחד למסיבה! לא מדובר בקוסם שיכול "לשעמם" חס וחלילה את המוזמנים עם טריקים מוכרים, כי אם איש שכל עולמו זה "להיכנס" אל תוך מוחם של האנשים.

האם באמת להיכנס זהו הפועל הנכון? ובכן, אני די נוטה להסכים. אבל לא כי אני נכנס אליכם למחשבות ויודע מה עובר לכם בראש. אלא כי אני מכיר את הדרך שבה המוח שלכם עובד, וכך אני שותל את מה שאני רוצה לשתול.

לפלפל את האירוע המתקרב

אמן חושים הוא דרך מצוינת להכניס פלפל אל האווירה. המסיבה המתקרבת יכולה להיות נהדרת. אוכל טוב, אנשים שאוהבים להיות זה בחברתו של האחר, אבל לפעמים משהו כל כך חסר. אנחנו כה רגילים להכול, עד שאנחנו כבר בקושי מתלהבים. יותר מגיעים כי צריך, פחות מגיעים עם התלהבות של "יאללה מסיבה".

בדיוק לשם כך אמן חושים הוא פתרון נפלא! ועכשיו לעניין - איך בוחרים אמן חושים!? תנו לי להיכנס לכם למוח.

3 פרמטרים מרכזיים לבחירת אמן חושים

התאמה לאירוע

 

אמן חושים מוכרח להיות כזה שיתאים לאירוע שלכם. האם מדובר באירוע שבו אתם מארחים בבית? או שמא בכנס חברה? ישנם אמני חושים שההתמחות שלהם היא להופיע בפני קהלים גדולים, משהו עם נימה "הייטקיסטית" שכזאת.

ישנם מנגד אמני חושים שיותר מתאימים לכל הגילאים. אני לצורך הדוגמה, יותר נמצא בנישה של המבוגרים. לכן אני גם רואה את עצמי כמתאים ומקצועי להופעות מול כנסים, אירועים רשמיים, ימי הולדת למבוגרים והרבה פחות לילדים.

הומור

זה נחמד כל המיסתורין והפרצוף הרציני שנכנס לכם לראש ושולף מכם את המחשבות החוצה. אבל בסופו של דבר הומור הוא הדבר שחסר תמיד באירועים משמחים. חשוב לצפות בסרטונים של אמני חושים ולבחור את אלו שמשלבים בתוכם הומור אלגנטי בדיוק במידה הנכונה.

חברותיות

בסופו של דבר, אמן חושים לא יכול להקים מופע ללא הזמנת הנוכחים להשתתף איתו על הבמה. חשוב לבחור באמן חושים שמשדר יחסים קלילים וחברותיים. אני פחות אוהב את כל הרצינות שמיוחסת לתחום, ואוהב להפוך את הכל לבידור איכותי וטוב.

אני מזמין אתכם למופע סוחף, הומוריסטי ואלגנטי.

בן רילטרס058-5695850

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle

© 2018 כל הזכויות שמורות ל"בן רילטרס" כל המעתיק או מציג תוכן ללא רשותו יועמד לדין על הפרת זכויות יוצרים

Please reload